MUSTAFA KILINÇ – PELE’Yİ “BAŞARI SENDROMUNDAN” KURTARIRIM

Brezilya Futbol efsanesi Pele (Reuters) oğlu Edinho’nun Globo adlı televizyon kanalındaki beyanlarını reddetti.

NLP Lideri Mustafa KILINÇ;
Pele’nin oğlu Edinho, Globo adlı televizyon kanalında pazartesi günü yayımlanan röportajında, üç kez Dünya kupası kaldırmış olan babasının depresyonda olduğunu ve kalçasında yaşadığı sorunlardan dolayı doğru dürüst yürüyemediği için evden çıkmakta isteksiz davrandığını söylemişti.
Ekim ayında 80 yaşına girecek Pele ise “Ben iyiyim” kendimi kabullenmeye çalışıyorum, korkmuyorum, yaptığım işte kararlıyım, kendime güveniyorum. Demiş.

“PELE BAŞARI SENDROMU YAŞIYOR”
NLP Uzmanları yazar, siyasi koç Mustafa KILINÇ Pele “Başarı” sendromu yaşıyor dedi. Ve şöyle açıkladı. Başarının zirvesinde olan bireyler artık bu başarıya tekrar ulaşamayacakları süreç içerisine girdiklerinde “Başarı” sendromuna giriyorlar. Çünkü başarı bir ateştir ve cebinizde taşıyamazsınız. Onu sürekli yeniden elde etmelisiniz.

FİZİKSEL SORUN MU? ZİHİNSEL SORUN MU? ETKİLİ
Mustafa KILINÇ; Pele’nin yaşadığı kalça sorununa fiziksel ve normal olarak bakarken içsel dünyasındaki yetersizlik ve kendini eleştiren seslerden kurtulması ve yaşamın hazzını almasının ancak Bilinçaltındaki Barkod değişimleri ile mümkün olduğunu söylüyor.

“PELE’NİN BİLİNÇALTI BARKODLARINI DEĞİŞTİRMEYE HAZIRIM”
Mustafa KILINÇ Efsane Futbolcu Pele’nin içinde bulunduğu mevcut durumdan “bilinçaltı dönüşüm” tekniği ile kurtulmasının mümkün olduğunu belirtti.
Mustafa KILINÇ Pele’nin bilinçaltı barkodlarını değiştirmeye hazır olduğunun altını çizdi.
Pele aynı zamanda oğlu Edinho’nun kendisiyle ilgili yapmış olduğu açıkları “reddetme” ihtiyacı duymuş ve bilinçaltı düzeyde “Kendini gerçekleştiren güce sahibim, mesajı vermeye çalışmıştır. Bu durum bile Pele’nin Bilinçaltı düzeyde dönüşüme açık olduğunun görünen yüzeyidir dedi.

MUSTAFA KILINÇ – PELE’Yİ “BAŞARI SENDROMUNDAN” KURTARIRIM